1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Mësime

Kategori dedikuar mësimeve (tutorialeve) nga fusha e Tekonologjisë Informative.

 1. Mësimet e Përzgjedhura

  Këtu do të futen vetëm mësimet e përzgjedhura nga stafi.
  Temat:
  37
  Postimet:
  978
  Tema e fundit: Formatizimi i Windows 8 me USB ﴾.﴿, 15 Nëntor 2017
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. AlbGalaxy
  Përgjigjet:
  44
  Shikimet:
  9,627
 2. Arsim N.
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  10,051
 3. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  5,695
 4. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  7,377
 5. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  5,519
 6. Arsim N.
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  5,369
 7. boom3rang
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  9,426
 8. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,093
 9. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,434
 10. DardanDaci
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  189
 11. H4ck3r 1ns1d3
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  278
 12. boom3rang
  Përgjigjet:
  68
  Shikimet:
  12,925
 13. dr_iton
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  84
 14. dr_iton
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  86
 15. dr_iton
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  66
 16. Sokol123
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  65
 17. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  122
 18. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  58
 19. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  53
  Shikimet:
  12,715
 20. Bushido King
  Përgjigjet:
  58
  Shikimet:
  7,168
 21. GhOsT-BoY
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  157
 22. H4ck3r 1ns1d3
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  241
 23. egzonhd
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  877
 24. Lirim H. Muji
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  327
 25. Gevio
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  2,508
 26. BlackEagle
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  4,846
 27. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  326
 28. leotrim77
  Përgjigjet:
  100
  Shikimet:
  13,019
 29. jetliri1112
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  200

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...