1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Mësime

Kategori dedikuar mësimeve (tutorialeve) nga fusha e Tekonologjisë Informative.

 1. Mësimet e Përzgjedhura

  Këtu do të futen vetëm mësimet e përzgjedhura nga stafi.
  Temat:
  37
  Postimet:
  978
  Tema e fundit: Formatizimi i Windows 8 me USB ﴾.﴿, 15 Nëntor 2017
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. AlbGalaxy
  Përgjigjet:
  45
  Shikimet:
  10,106
 2. Arsim N.
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  10,367
 3. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  5,933
 4. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  7,593
 5. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  5,737
 6. Arsim N.
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  5,616
 7. boom3rang
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  9,698
 8. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,274
 9. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,622
 10. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  58
  Shikimet:
  13,489
 11. dr_iton
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  312
 12. Mevlan Sopa
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  278
 13. boom3rang
  Përgjigjet:
  70
  Shikimet:
  13,455
 14. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  195
 15. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  209
 16. Blerim R.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  166
 17. dr_iton
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  102
 18. DardanDaci
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  272
 19. H4ck3r 1ns1d3
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  411
 20. dr_iton
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  121
 21. dr_iton
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  113
 22. dr_iton
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  111
 23. Sokol123
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  112
 24. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  161
 25. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  105
 26. Bushido King
  Përgjigjet:
  58
  Shikimet:
  7,423
 27. GhOsT-BoY
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  205
 28. H4ck3r 1ns1d3
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  307
 29. egzonhd
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  943

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...