1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lajme nga itShqip

Lajmet e fundit nga vendi dhe bota nga fusha e tekonologjisë informative të sjellura për ju nga anëtarët dhe staffi i itShqip.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Tini
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  430
 2. cHs
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  758
 3. alberTi-KTN
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  938
 4. Tini
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  676
 5. Game Over
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  456
 6. darkforce
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  476
 7. Tini
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  466
 8. Big-SMoke
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  440
 9. newc0de.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  474
 10. newc0de.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  464
 11. newc0de.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  464
 12. newc0de.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  565
 13. WoW
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  541
 14. OwneR
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  472
 15. OwneR
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  428
 16. WoW
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  518

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...