1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lajme nga itShqip

Lajmet e fundit nga vendi dhe bota nga fusha e tekonologjisë informative të sjellura për ju nga anëtarët dhe staffi i itShqip.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Arsim N.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  557
 2. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  409
 3. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  438
 4. Arsim N.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  338
 5. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  441
 6. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  547
 7. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  368
 8. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  421
 9. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  389
 10. Arsim N.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  395
 11. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  409
 12. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  404
 13. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  408
 14. Zyklon
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,003
 15. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  431
 16. Arsim N.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  397
 17. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  384
 18. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  362
 19. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  383
 20. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  362

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...