1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lajme nga itShqip

Lajmet e fundit nga vendi dhe bota nga fusha e tekonologjisë informative të sjellura për ju nga anëtarët dhe staffi i itShqip.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Arsim N.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  481
 2. Arsim N.
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,100
 3. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  410
 4. Arsim N.
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  2,857
 5. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  407
 6. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  401
 7. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  448
 8. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  379
 9. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  460
 10. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  416
 11. Arsim N.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  419
 12. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  364
 13. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  423
 14. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  386
 15. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  381
 16. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  415
 17. Arsim N.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  395
 18. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  452
 19. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  354
 20. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  385

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...