1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lajme nga itShqip

Lajmet e fundit nga vendi dhe bota nga fusha e tekonologjisë informative të sjellura për ju nga anëtarët dhe staffi i itShqip.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,327
 2. VaLoN
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,185
 3. Zyklon
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,010
 4. Zyklon
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  613
 5. Shkodrani
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  2,598
 6. Arsim N.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  786
 7. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  575
 8. Arsim N.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  624
 9. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  592
 10. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  587
 11. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  637
 12. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  613
 13. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  489
 14. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  502
 15. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  514
 16. Arsim N.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  754
 17. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  509
 18. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  592
 19. Arsim N.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  546
 20. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  597

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...