1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lajme nga itShqip

Lajmet e fundit nga vendi dhe bota nga fusha e tekonologjisë informative të sjellura për ju nga anëtarët dhe staffi i itShqip.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. VaLoN
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  663
 2. VaLoN
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  688
 3. VaLoN
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  630
 4. VaLoN
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  719
 5. VaLoN
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  637
 6. VaLoN
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  553
 7. VaLoN
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  574
 8. VaLoN
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  719
 9. VaLoN
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  625
 10. VaLoN
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  548
 11. VaLoN
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  540
 12. VaLoN
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  634
 13. Blerim R.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  826
 14. VaLoN
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,084
 15. boom3rang
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,213
 16. VaLoN
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,093
 17. Zyklon
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  929
 18. Zyklon
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  545
 19. Shkodrani
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  2,409
 20. Arsim N.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  718

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...