1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lajme nga itShqip

Lajmet e fundit nga vendi dhe bota nga fusha e tekonologjisë informative të sjellura për ju nga anëtarët dhe staffi i itShqip.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Blerim R.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  847
 2. Shkodrani
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  3,297
 3. Artin J.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,105
 4. Shkodrani
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  779
 5. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,003
 6. Da Dimy
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  2,536
 7. Dini
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  967
 8. boom3rang
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,033
 9. 0d1s34
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  685
 10. Meet
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  693
 11. Artin J.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,227
 12. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,068
 13. VaLoN
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  921
 14. gent zaja
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  794
 15. Artin J.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  834
 16. Artin J.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  756
 17. Artin J.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  682
 18. Artin J.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  728
 19. *VLORI*
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  922
 20. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,261

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...