1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lajme nga itShqip

Lajmet e fundit nga vendi dhe bota nga fusha e tekonologjisë informative të sjellura për ju nga anëtarët dhe staffi i itShqip.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  751
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  941
 3. AlboX
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  988
 4. Pleurat
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  862
 5. Mike
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  2,173
 6. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  757
 7. Pleurat
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  636
 8. bi0
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  762
 9. Astritii
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  936
 10. Albcrypto
  Përgjigjet:
  48
  Shikimet:
  4,175
 11. easymoneysniper
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  594
 12. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  653
 13. meteori
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,237
 14. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  638
 15. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,020
 16. Blerim R.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  766
 17. Shkodrani
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  3,097
 18. Artin J.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,018
 19. Shkodrani
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  685
 20. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  883

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...