1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lajme nga itShqip

Lajmet e fundit nga vendi dhe bota nga fusha e tekonologjisë informative të sjellura për ju nga anëtarët dhe staffi i itShqip.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. getrich
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,407
 2. Bajra
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,827
 3. Mejdi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,945
 4. Artin J.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,827
 5. Bushido King
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,898
 6. Universal
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,761
 7. Donart
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,231
 8. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  953
 9. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  626
 10. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  599
 11. getrich
  Përgjigjet:
  71
  Shikimet:
  9,869
 12. Universal
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,014
 13. Juxhin
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  4,138
 14. Universal
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  6,037
 15. gjevor
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,571
 16. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  50
  Shikimet:
  7,124
 17. OkeyFriends
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  4,439
 18. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,442
 19. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,444
 20. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  743

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...