1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lajme nga itShqip

Lajmet e fundit nga vendi dhe bota nga fusha e tekonologjisë informative të sjellura për ju nga anëtarët dhe staffi i itShqip.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  7,916
 2. VaLoN
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,865
 3. getrich
  Përgjigjet:
  71
  Shikimet:
  9,879
 4. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  77
  Shikimet:
  8,773
 5. LorentK
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  8,725
 6. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  50
  Shikimet:
  7,132
 7. Universal
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  6,038
 8. getrich
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  4,974
 9. gjevor
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,573
 10. OkeyFriends
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  4,442
 11. Juxhin
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  4,139
 12. Albcrypto
  Përgjigjet:
  48
  Shikimet:
  4,113
 13. Artin J.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,829
 14. WizardD
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  3,738
 15. BlackEagle
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,414
 16. Universal
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,231
 17. Shkodrani
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  3,073
 18. Arsim N.
  Përgjigjet:
  41
  Shikimet:
  2,952
 19. Mejdi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,945
 20. Bushido King
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,899
 21. Bajra
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,831
 22. Arsim N.
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  2,827

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...