1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lajme nga itShqip

Lajmet e fundit nga vendi dhe bota nga fusha e tekonologjisë informative të sjellura për ju nga anëtarët dhe staffi i itShqip.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  9,086
 2. VaLoN
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  4,018
 3. ArdzzDesign
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  799
 4. WuL1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  393
 5. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  390
 6. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  496
 7. Blerim R.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  547
 8. Erand H.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  348
 9. Donart
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,447
 10. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  440
 11. Arsim N.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  580
 12. Arsim N.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  424
 13. Arsim N.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  559
 14. VaLoN
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  742
 15. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  466
 16. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  387
 17. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  380
 18. Arsim N.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  573
 19. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  371
 20. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  384
 21. Arsim N.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  487
 22. Arsim N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  423

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...