1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lajme nga itShqip

Lajmet e fundit nga vendi dhe bota nga fusha e tekonologjisë informative të sjellura për ju nga anëtarët dhe staffi i itShqip.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. VaLoN
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,855
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  7,906
 3. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  77
  Shikimet:
  8,765
 4. getrich
  Përgjigjet:
  71
  Shikimet:
  9,874
 5. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  50
  Shikimet:
  7,130
 6. Albcrypto
  Përgjigjet:
  48
  Shikimet:
  4,112
 7. Arsim N.
  Përgjigjet:
  41
  Shikimet:
  2,950
 8. meteora
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  2,040
 9. gjergjajarian
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  2,116
 10. Shkodrani
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  3,072
 11. red&black
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,892
 12. ReedFox
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  1,541
 13. Mike
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  2,148
 14. arditi11
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  1,040
 15. manutd
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  2,373
 16. Blerim R.
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,156
 17. Arsim N.
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  2,824
 18. dardankrasniqi
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,059
 19. LorentK
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  8,724
 20. Shkodrani
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  2,410
 21. Arsim N.
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,088
 22. Da Dimy
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  2,262

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...