1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lajme nga itShqip

Lajmet e fundit nga vendi dhe bota nga fusha e tekonologjisë informative të sjellura për ju nga anëtarët dhe staffi i itShqip.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. VaLoN
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  4,011
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  9,085
 3. Poshnjari
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  581
 4. Universal
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  959
 5. profesori
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  658
 6. ~G4SHI~
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  575
 7. Poshnjari
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  958
 8. G4SHI
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  641
 9. G4SHI
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,065
 10. lumz
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,004
 11. profesori
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  892
 12. lulzimgashi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,034
 13. Sytrim Berisha
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,969
 14. Denisp98
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,107
 15. Universal
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,211
 16. Laert
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,794
 17. Laert
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,397
 18. Laert
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,523
 19. Mendy
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,909
 20. Mefi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,722
 21. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,327
 22. Universal
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,556

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...