1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lajme nga itShqip

Lajmet e fundit nga vendi dhe bota nga fusha e tekonologjisë informative të sjellura për ju nga anëtarët dhe staffi i itShqip.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  9,085
 2. VaLoN
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  4,011
 3. WoW
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  518
 4. OwneR
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  428
 5. OwneR
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  472
 6. WoW
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  541
 7. newc0de.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  565
 8. newc0de.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  464
 9. newc0de.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  464
 10. newc0de.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  474
 11. Big-SMoke
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  440
 12. Tini
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  466
 13. darkforce
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  476
 14. Game Over
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  456
 15. Tini
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  676
 16. alberTi-KTN
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  938
 17. cHs
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  758
 18. Tini
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  430
 19. WoW
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  497
 20. Game Over
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  412
 21. Big-SMoke
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  492
 22. manutd
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  2,640

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...