1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lajme nga itShqip

Lajmet e fundit nga vendi dhe bota nga fusha e tekonologjisë informative të sjellura për ju nga anëtarët dhe staffi i itShqip.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. VaLoN
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  13,109
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  14,598
 3. Zyklon
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  897
 4. beyourself
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,559
 5. manuelkoliqi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,105
 6. Flori.007
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,489
 7. Flori.007
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,204
 8. Flori.007
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,215
 9. Flori.007
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  2,770
 10. Misteriozi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,934
 11. Slumerican
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,479
 12. Flori.007
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,641
 13. p3n7357
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,649
 14. Poshnjari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,409
 15. Elton Heta
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,152
 16. DardanDaci
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,187
 17. Poshnjari
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,475
 18. Universal
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,451
 19. Universal
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  3,618
 20. profesori
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,539
 21. ~G4SHI~
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,150
 22. Poshnjari
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  3,398

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...