1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kuize nga itShqip

Në këtë kategori do të futen kuize nga fusha të ndryshme të informatikës, nga ku anëtarët do të kenë mundësi të testojnë njohuritë e tyre.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. VaLoN
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  15,419
 2. MEkaNIku
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,252
 3. Lodvald
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,977
 4. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,905
 5. W3T!M@(wetima)
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,789
 6. Lodvald
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,560
 7. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,482
 8. Lodvald
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,365
 9. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,276
 10. Lodvald
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,094
 11. MEkaNIku
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  974

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...