1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kuize nga itShqip

Në këtë kategori do të futen kuize nga fusha të ndryshme të informatikës, nga ku anëtarët do të kenë mundësi të testojnë njohuritë e tyre.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. VaLoN
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  15,393
 2. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,478
 3. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,901
 4. Lodvald
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,092
 5. W3T!M@(wetima)
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,786
 6. Lodvald
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,557
 7. Lodvald
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,975
 8. Lodvald
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,361
 9. MEkaNIku
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  971
 10. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,271
 11. MEkaNIku
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,225

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...