1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kuize nga itShqip

Në këtë kategori do të futen kuize nga fusha të ndryshme të informatikës, nga ku anëtarët do të kenë mundësi të testojnë njohuritë e tyre.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. VaLoN
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  16,479
 2. MEkaNIku
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,647
 3. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,447
 4. MEkaNIku
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,135
 5. Lodvald
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,511
 6. Lodvald
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  2,145
 7. Lodvald
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,688
 8. W3T!M@(wetima)
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,000
 9. Lodvald
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,218
 10. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,021
 11. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,631

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...