1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Universal
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  626
 2. llapiani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  624
 3. uniku
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  620
 4. sylejman
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  615
 5. Rinia.Ks
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  614
 6. Endrit22
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  613
 7. sfishta50
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  613
 8. BesimSh
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  612
 9. beni20
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  612
 10. magjisstari
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  606
 11. larilari
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  603
 12. L@Bi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  602
 13. coycol
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  594
 14. bstermasi1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  591
 15. giuliomanni
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  587
 16. SOFT.HARD
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  581
 17. gfxD
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  578
 18. petriti11
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  578
 19. avsoTM
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  574
 20. Rrezart123
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  569

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...