1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. shqiprimh
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  836
 2. albi202
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  716
 3. L@Bi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  602
 4. avsoTM
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  575
 5. bstermasi1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  591
 6. Pitagora
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  800
 7. albi202
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  564
 8. Don AlCa
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  511
 9. meteori
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  973
 10. labi233
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  680
 11. xtr3m3trOjAn
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  504
 12. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  468
 13. profi100
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  464
 14. xiki_89
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  669
 15. leotrim77
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,472
 16. dali
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  497
 17. leotrim77
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  718
 18. unamed
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  756
 19. magjisstari
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  607
 20. ArdianGa
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  417

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...