1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Bardhi ACM
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  606
 2. shqiprimh
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  897
 3. Leart369
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,062
 4. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,691
 5. bahrudin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  605
 6. ingjeksion
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  787
 7. gizim
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  745
 8. adnan73
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  817
 9. profi100
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  887
 10. lodvaldm
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  2,163
 11. albi202
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  783
 12. L@Bi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  674
 13. magjisstari
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  701
 14. boom3rang
  Përgjigjet:
  50
  Shikimet:
  4,850
 15. avsoTM
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  645
 16. bstermasi1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  645
 17. Pitagora
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  879
 18. albi202
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  628
 19. Don AlCa
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  570
 20. meteori
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,034

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...