1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Besjon
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  696
 2. ingjeksion
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  695
 3. Lodvald
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  694
 4. adnan73
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  685
 5. Mikel Martini
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  682
 6. labi233
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  680
 7. WiiRuuSssii
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  670
 8. xiki_89
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  669
 9. Shpetimb3
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  657
 10. gizim
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  656
 11. profi100
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  652
 12. x3don
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  651
 13. berishaaa
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  646
 14. UnniKS
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  642
 15. orani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  638
 16. uniku
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  636
 17. uniku
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  634
 18. miga
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  632
 19. C0d3r1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  631
 20. Universal
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  627

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...