1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. lodvaldiafaf
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  839
 2. Shpetimb3
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  657
 3. adonis mehmeti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  760
 4. alblandi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  542
 5. limi75
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  525
 6. dr.linux
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  784
 7. @rbi0n
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  547
 8. DANIEL_
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  716
 9. VaaL
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  803
 10. ingjeksion
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,268
 11. SOFT.HARD
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  581
 12. darkwolf
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,399
 13. Bardhi ACM
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  545
 14. bahrudin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  548
 15. Leart369
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  994
 16. ingjeksion
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  693
 17. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,530
 18. adnan73
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  757
 19. profi100
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  803
 20. lodvaldm
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,857

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...