1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. lodvaldiafaf
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  833
 2. Shpetimb3
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  650
 3. buhariu23
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,334
 4. adonis mehmeti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  743
 5. Mana!
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,003
 6. Qlirim
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,041
 7. Besjon
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  691
 8. alblandi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  535
 9. dr.linux
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  779
 10. limi75
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  516
 11. DANIEL_
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  709
 12. VaaL
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  799
 13. @rbi0n
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  541
 14. ingjeksion
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,258
 15. SOFT.HARD
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  572
 16. darkwolf
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,389
 17. Bardhi ACM
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  538
 18. shqiprimh
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  831
 19. Leart369
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  988
 20. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,515

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...