1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Pitagora
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  800
 2. beni20
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  791
 3. system
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  790
 4. dr.linux
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  784
 5. omega_web
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  783
 6. isarama
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  774
 7. amitt
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  773
 8. adonis mehmeti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  759
 9. adnan73
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  757
 10. unamed
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  755
 11. anonimm
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  755
 12. kleo2015
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  751
 13. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  744
 14. titaniku
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  743
 15. NS01
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  740
 16. Klajd
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  733
 17. ardit71717q
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  728
 18. leotrim77
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  716
 19. albi202
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  716
 20. DANIEL_
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  714

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...