1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. NS01
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  741
 2. YNWALiverpool
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,570
 3. sylejman
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  616
 4. BesimSh
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  612
 5. eedissm
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  882
 6. orani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  638
 7. Klajd
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  734
 8. beni20
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  997
 9. sylejman
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  808
 10. beni20
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  791
 11. Endrit22
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  615
 12. bahrudin
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  846
 13. enis123
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,176
 14. petriti11
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  581
 15. beni20
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  843
 16. WiiRuuSssii
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  670
 17. bahrudin
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  496
 18. albi202
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  542
 19. llapiani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  624
 20. uniku
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  540

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...