1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. BesimSh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  711
 2. Mikel Martini
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  766
 3. alblandi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  896
 4. NS01
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  833
 5. beni20
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  861
 6. sylejman
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  682
 7. BesimSh
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  687
 8. eedissm
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  970
 9. bahrudin
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  908
 10. orani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  701
 11. Klajd
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  813
 12. beni20
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,058
 13. sylejman
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  880
 14. Endrit22
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  682
 15. enis123
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,306
 16. petriti11
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  646
 17. beni20
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  914
 18. WiiRuuSssii
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  745
 19. leotrim77
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,710
 20. bahrudin
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  561

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...