1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. enisfaiku
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  904
 2. adnan73
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  889
 3. eedissm
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  881
 4. KMN
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  870
 5. LumiUnikking
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  861
 6. xhersi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  857
 7. iboanonymous
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  857
 8. Edison Shyti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  851
 9. bahrudin
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  846
 10. beni20
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  843
 11. MicroBoy
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  841
 12. lodvaldiafaf
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  839
 13. roland007
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  839
 14. shqiprimh
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  836
 15. alblandi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  823
 16. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  819
 17. GunnerZh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  811
 18. sylejman
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  807
 19. VaaL
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  803
 20. profi100
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  803

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...