1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. kleo2015
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  751
 2. adnan73
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  684
 3. Rio2016
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,011
 4. Universal
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  627
 5. UnniKS
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  642
 6. ph3wl1
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,052
 7. Rrezart123
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,908
 8. Lodvald
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  694
 9. xhersi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  855
 10. miga
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  631
 11. Artiol
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,218
 12. Vigan Morina
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  542
 13. anonimm
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  755
 14. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,078
 15. adnan73
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  889
 16. ardit71717q
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  729
 17. BesimSh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  627
 18. Mikel Martini
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  682
 19. alblandi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  823
 20. NS01
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  740

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...