1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Rrezart123
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  564
 2. Don AlCa
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,293
 3. ph3wl1
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,043
 4. GunSpeR
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,307
 5. kleo2015
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  742
 6. adnan73
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  676
 7. Universal
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  621
 8. UnniKS
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  635
 9. Lodvald
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  687
 10. xhersi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  842
 11. miga
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  625
 12. Vigan Morina
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  533
 13. anonimm
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  751
 14. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,060
 15. adnan73
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  882
 16. ardit71717q
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  720
 17. BesimSh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  623
 18. Mikel Martini
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  670
 19. alblandi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  816
 20. NS01
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  733

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...