1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. petriti11
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  655
 2. WiiRuuSssii
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  753
 3. uniku
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  600
 4. lodvaldiafaf
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  920
 5. dr.linux
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  871
 6. limi75
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  593
 7. DANIEL_
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  811
 8. @rbi0n
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  635
 9. ingjeksion
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,347
 10. Leart369
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,071
 11. ingjeksion
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  793
 12. adnan73
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  878
 13. lodvaldm
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  2,188
 14. meteori
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,040

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...