1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. ingjeksion
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,268
 2. Wulns~
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,231
 3. Artiol
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,218
 4. system
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,197
 5. enis123
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,176
 6. BurimSyla
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,130
 7. ph3wl1
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,056
 8. sHik'zZ!.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,051
 9. Qlirim
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,048
 10. A S L
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,046
 11. rubin elezi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,035
 12. Mana!
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,015
 13. Rio2016
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,011
 14. bahrudin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,004
 15. emimer
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  999
 16. beni20
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  997
 17. Leart369
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  994
 18. tosi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  979
 19. meteori
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  973
 20. system
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  925

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...