1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,293
 2. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,807
 3. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  5,253
 4. Edison Shyti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  851
 5. GunnerZh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  811
 6. emimer
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  999
 7. iboanonymous
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  857
 8. bahrudin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,002
 9. BurimSyla
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,126
 10. isarama
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  775
 11. uniku
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  634
 12. uniku
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  529
 13. uniku
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  635
 14. C0d3r1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  629
 15. uniku
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  621
 16. uniku
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  515
 17. beni20
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  613
 18. Rrezart123
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  571
 19. Don AlCa
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,307
 20. GunSpeR
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,329

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...