1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. urankajtazi
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,066
 2. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  829
 3. Meet
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,697
 4. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,353
 5. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,856
 6. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  5,308
 7. Artiol
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,277
 8. Rio2016
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,084
 9. emimer
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,068
 10. YNWALiverpool
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,628
 11. Rrezart123
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,980
 12. Edison Shyti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  953
 13. GunnerZh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  854
 14. iboanonymous
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  927
 15. bahrudin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,068
 16. BurimSyla
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,205
 17. isarama
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  832
 18. uniku
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  688
 19. uniku
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  583
 20. uniku
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  696

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...