1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Filters:

Prefix:
Diskutim x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. uniku
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  634
 2. Rrezart123
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  571
 3. Vigan Morina
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  542
 4. NS01
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  740
 5. SOFT.HARD
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  581
 6. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,530

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...