1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  5,358
 2. Meet
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,727
 3. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,267
 4. lodvaldm
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  2,188
 5. ingjeksion
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,347
 6. BurimSyla
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,250
 7. ph3wl1
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,244
 8. Rio2016
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,116
 9. emimer
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,106
 10. KMN
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,106
 11. Leart369
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,071
 12. meteori
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,041
 13. omega_web
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,027
 14. iboanonymous
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,025
 15. lodvaldiafaf
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  921
 16. sylejman
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  888
 17. adnan73
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  884
 18. dr.linux
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  871
 19. isarama
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  863
 20. DANIEL_
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  813

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...