1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. meteori
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,041
 2. uniku
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  738
 3. limi75
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  594
 4. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,267
 5. Meet
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,727
 6. uniku
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  611
 7. ingjeksion
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,347
 8. Robert123456
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  562
 9. dr.linux
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  871
 10. uniku
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  600
 11. DANIEL_
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  813
 12. @rbi0n
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  635
 13. BesimSh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  722
 14. Leart369
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,071
 15. uniku
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  611
 16. sylejman
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  888
 17. WiiRuuSssii
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  754
 18. KMN
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,106
 19. isarama
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  863
 20. Rio2016
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,116

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...