1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. lodvaldm
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  2,188
 2. KMN
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,106
 3. emimer
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,106
 4. Rio2016
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,116
 5. lodvaldiafaf
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  921
 6. iboanonymous
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,026
 7. Leart369
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,071
 8. ph3wl1
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,244
 9. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,267
 10. sylejman
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  888
 11. ingjeksion
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,347
 12. adnan73
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  884
 13. meteori
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,041
 14. BurimSyla
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,250
 15. isarama
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  863
 16. Lodvald
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  780
 17. dr.linux
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  871
 18. DANIEL_
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  813
 19. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  5,358
 20. uniku
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  703

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...