1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Robert123456
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  560
 2. KMN
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,106
 3. omega_web
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,026
 4. Meet
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,727
 5. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  5,358
 6. emimer
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,106
 7. iboanonymous
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,024
 8. BurimSyla
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,250
 9. isarama
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  862
 10. uniku
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  611
 11. uniku
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  736
 12. uniku
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  702
 13. uniku
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  611
 14. Rio2016
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,116
 15. ph3wl1
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,244
 16. Lodvald
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  779
 17. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,266
 18. BesimSh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  721
 19. orani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  710
 20. sylejman
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  888

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...