1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. meteori
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,041
 2. lodvaldm
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  2,188
 3. adnan73
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  884
 4. ingjeksion
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  793
 5. Leart369
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,071
 6. ingjeksion
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,347
 7. @rbi0n
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  635
 8. DANIEL_
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  813
 9. limi75
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  594
 10. dr.linux
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  871
 11. lodvaldiafaf
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  921
 12. uniku
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  600
 13. WiiRuuSssii
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  754
 14. petriti11
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  655
 15. sylejman
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  888
 16. orani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  712
 17. BesimSh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  722
 18. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,267
 19. Lodvald
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  780
 20. ph3wl1
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,244

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...