1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↑
Postimi i fundit
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  7,390
 2. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  197
 3. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  257
 4. Omerr
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  273
 5. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  300
 6. Qimthi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  378
 7. numer2
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  385
 8. p'laaY [B]'ooy'S
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  386
 9. becki89
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  394
 10. FLOKS
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  412
 11. ArdianGa
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  417
 12. lonely
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  442
 13. mimik
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  446
 14. av1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  455
 15. profi100
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  464
 16. Besjon
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  467
 17. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  468
 18. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  480
 19. Besjon
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  488
 20. larilari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  488
 21. bahrudin
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  495

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...