1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  8,420
 2. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,859
 3. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  5,313
 4. boom3rang
  Përgjigjet:
  50
  Shikimet:
  4,771
 5. GunSpeR
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,440
 6. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,357
 7. Meet
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,700
 8. DarKZonE
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  2,682
 9. arbri123
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,279
 10. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,222
 11. urankajtazi
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,069
 12. lodvaldm
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  2,069
 13. Rrezart123
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,982
 14. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,664
 15. YNWALiverpool
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,631
 16. leotrim77
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,596
 17. darkwolf
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,480
 18. buhariu23
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,448
 19. GunSpeR
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,442
 20. Don AlCa
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,397
 21. arbri123
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,383

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...