1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  8,637
 2. avsoTM
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  645
 3. bstermasi1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  645
 4. arbri123
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,304
 5. meteori
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,034
 6. amitt
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  624
 7. the-atdheuu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  588
 8. bahrudin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  605
 9. numer2
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  627
 10. uniku
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  718
 11. Klajd
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  813
 12. Don AlCa
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,420
 13. Omerr
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  434
 14. limi75
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  589
 15. xiki_89
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  764
 16. ardit71717q
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  790
 17. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,257
 18. larilari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  723
 19. enisfaiku
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  973
 20. YNWALiverpool
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,646
 21. Meet
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,718

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...