1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  8,638
 2. boom3rang
  Përgjigjet:
  50
  Shikimet:
  4,850
 3. urankajtazi
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,125
 4. lodvaldm
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  2,163
 5. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,691
 6. system
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  989
 7. DarKZonE
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  2,752
 8. KMN
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,058
 9. leotrim77
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,710
 10. roland007
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  948
 11. Pitagora
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  879
 12. system
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,304
 13. unamed
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  870
 14. leotrim77
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  794
 15. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,143
 16. emimer
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,090
 17. titaniku
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  861
 18. A S L
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,164
 19. Rio2016
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,107
 20. lodvaldiafaf
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  908
 21. coycol
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  660

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...