1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  7,413
 2. boom3rang
  Përgjigjet:
  50
  Shikimet:
  4,484
 3. Wulns~
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,230
 4. tosi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  979
 5. buhariu23
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,347
 6. system
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,197
 7. system
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  924
 8. x3don
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  650
 9. av1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  455
 10. system
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  791
 11. amitt
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  774
 12. berishaaa
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  646
 13. enisfaiku
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  904
 14. amitt
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  554
 15. Rinia.Ks
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  614
 16. profi100
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  510
 17. BomberMaN
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  563
 18. Qlirim
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,048
 19. coycol
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  594
 20. the-atdheuu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  505
 21. A S L
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,046

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...