1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  8,420
 2. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  926
 3. Robert123456
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  446
 4. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  560
 5. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  371
 6. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  435
 7. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,057
 8. numer2
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  527
 9. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  388
 10. Omerr
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  381
 11. Qimthi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  530
 12. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  586
 13. larilari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  665
 14. larilari
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  727
 15. DarKZonE
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  2,682
 16. flamurzenelaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  671
 17. LumiUnikking
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  979
 18. KMN
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,004
 19. omega_web
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  918
 20. rubin elezi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,169
 21. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  833

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...