1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  12,267
 2. Wulns~
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,579
 3. system
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,258
 4. av1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  658
 5. amitt
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,028
 6. x3don
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  913
 7. system
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,611
 8. berishaaa
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  921
 9. BomberMaN
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  863
 10. coycol
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  842
 11. profi100
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  814
 12. amitt
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  843
 13. Rinia.Ks
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  848
 14. A S L
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,440
 15. mimik
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  676
 16. enisfaiku
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,177
 17. profi100
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  947
 18. gfxD
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  803
 19. arbri123
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,618
 20. Besjon
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  715
 21. system
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,127

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...