1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  12,812
 2. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,020
 3. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  3,048
 4. alblandi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,491
 5. Aleksander2021
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,421
 6. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,257
 7. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,849
 8. Robert123456
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,602
 9. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,671
 10. DarKZonE
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  4,236
 11. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,657
 12. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,482
 13. numer2
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,806
 14. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,597
 15. Omerr
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,436
 16. Qimthi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,786
 17. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,650
 18. larilari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,995
 19. larilari
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,967
 20. flamurzenelaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,964
 21. KMN
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  2,232

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...