1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Blerim R.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  468
 2. roland007
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  486
 3. Endrit-17
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  460
 4. cmd_Man
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  433
 5. d4rkf0x
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  388
 6. Bujamini
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  618
 7. Inpu
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  705
 8. DazzLe
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  418
 9. Vik Maylay
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  355
 10. GunSpeR
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  349
 11. Inpu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  344
 12. NigguHzZ
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  454
 13. ano0n
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  433
 14. GunSpeR
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,501
 15. DazzLe
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  324
 16. lumz
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  391
 17. elhamlami
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  396
 18. petriti11
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  377
 19. atlantis
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  489
 20. pumma
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  340

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...