1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. CIA
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  513
 2. Erooniti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  512
 3. ~)He{iM}Re(~
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  511
 4. Komandanti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  510
 5. edy007
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  510
 6. VagaBonD
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  509
 7. Sytrim
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  505
 8. roland007
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  505
 9. qeendriim
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  501
 10. |ogi.
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  501
 11. Tanni
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  498
 12. Mr.kiLLeR
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  496
 13. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  495
 14. klevi1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  494
 15. edy007
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  494
 16. DazzLe
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  491
 17. atlantis
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  489
 18. ~)He{iM}Re(~
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  488
 19. GhostwarRioR
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  488
 20. roland007
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  486

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...